Kontakt

 

CAR HOUSE s.r.o.

Autorizovaný dealer Kia a servis vozů Kia

Dealer logo
Showroom
Prodej:
Havlíčkova 600
280 02 Kolín IV
tel: 725 958 181
kolin@carhousegroup.cz
Po-Pá: 8:00-17:00
So: 9:00-12:00
Servis:
Havlíčkova 600
280 02 Kolín IV
tel: 725 958 185
kolin@carhousegroup.cz
Po-Pá: 8:00-17:00
So: 9:00-12:00
Dealer logo
Showroom
Prodej:
Pod Táborem 51/12
190 00 Praha 9
tel: 284 817 829
mobil: 725 958 186/7
prodej@carhousegroup.cz
Po-Pá: 8:00-19:00
So: 9:00-15:00
Ne: po tel.dohodě - 725 958 186
Servis:
Pod Táborem 51/12
190 00 Praha 9
tel: 284 817 829
mobil: 725 958 183
servis@carhousegroup.cz
Po-Pá: 7:00-19:00
So: 9:00-14:00
Kontakt foto

Petr Fajtl
Jednatel společnosti
Telefon: +420 284 817 829
fajtl@carh.cz

Kontakt foto

Michaela Tesáková
Vedoucí ekonom. odd.
Telefon: +420 606 663 550
tesakova@carh.cz

Kontakt foto

Luboš Kitzberger
Vedoucí prodeje Praha, Kolín
Telefon: +420 725 958 186
kitzberger@carh.cz

Kontakt foto

Eva Fajtlová
Marketing
Telefon: +420 284 817 829
marketing@carh.cz

Kontakt foto

Václav Pospíchal
Vedoucí servis - Praha, Kolín
Telefon: +420 725 958 183
pospichal@carh.cz

Kontakt foto

Šárka Poláková
Nehodové centrum - Praha
Telefon: +420 725 958 184
nehody@carh.cz

Kontakt foto

Václav Nerad
Prodej vozů KIA - Kolín
Telefon: +420 725 958 181
nerad@carh.cz

Kontakt foto

Tomáš Špaček
IT poradce
Telefon: +420 777 562 299
it@carh.cz

Kontakt foto

Tomáš Doucha
Prodej ND - Praha
Telefon: +420 606 663 551
doucha@carh.cz

Kontakt foto

David Bláža
Přijímací technik - půjčovna
Telefon: +420 606 663 555
kia@carh.cz

Kontakt foto

Tomáš Paleček
Přijímací technik - Praha
Telefon: +420 606 663 552
servis@carh.cz

Kontakt foto

Mariana Jantulíková
Účetní
Telefon: +420 284 817 829
ucetni@carh.cz

Kontakt foto

Petr Ptáček
Přijímací technik - Kolín
Telefon: +420 725 958 185
kolín@carh.cz

Kontakt foto

Jiří Schwertner
Sklad ND - Praha
Telefon: +420 735 175 795
dily@carh.cz

Kontakt foto

Petr Puč
Prodej vozů - Praha
Telefon: +420 725 958 187
prodej@carh.cz

Kontakt foto

ing.Karel Liska
prodej vozů - Kolín
Telefon: +420 725 958 182
kolín@carh.cz

Kontakt foto

Jaroslava Schwertnerová
daňový poradce
Telefon: +420 777 562 299
ucetni@carh.cz

Kontakt foto

Andrey Berber
vedoucí lakovny Kolín
Telefon: +420 725 958 185
lakovna@carh.cz

Praha


50°5′31,405″ N, 14°30′48,334″ E